doprava zdarma při objednávce nad 1 000,- Kč

Servis a opravy

Společnost Zippo poskytuje ke všem svým výrobkům servisní podporu v síti autorizovaných servisních středisek, ve kterých je realizován záruční a pozáruční servis výrobků značky Zippo. Každý výrobek je v našich servisních střediscích opravován certifikovanými odborníky proškolenými v hlavním servisním středisku společnosti Zippo ve Spojených státech dle standardů společnosti Zippo Manufacturing Company.

Pokud je váš výrobek značky Zippo z jakýchkoliv důvodů nefunkční, můžete jej zaslat nebo osobně doručit k opravě na adresu servisního střediska společnosti Zippo v České republice.

Autorizované servisní středisko Zippo pro Českou republiku a Slovensko

ATC distribution s.r.o.
Gen. Štefánika 40
75002 Přerov

IČO 26876132
DIČ CZ26876132

tel +420 581 290 050
fax +420 581 204 564
podpora@zippo.cz

Provozní doba

Pondělí 8:00 - 16:00
Úterý 8:00 - 16:00
Středa 8:00 - 16:00
Čtvrtek 8:00 - 16:00
Pátek 8:00 - 16:00

K zaslanému výrobku vždy připojte průvodní dopis s popisem vady, vaší zpětnou adresou a telefonním číslem. V případě, že se na váš výrobek nevztahuje doživotní záruka na funkčnost, je nutno rovněž připojit kopii dokladu o zakoupení. Pro usnadnění můžete využít reklamační formulář na našich stánkách. Po vyplnění tohoto formuláře obdržíte do vašeho emailu kopii, kterou můžete vytisknout a zaslat společně s reklamovaným zbožím.

Před zasláním výrobku do servisu se prosím ujistěte, zda závada není způsobena např. úbytkem spotřebního materiálu (nedostatek paliva, ohořelý knot, vyškrtaný kamínek, apod...). Možné řešení problému s vaším výrobkem také zkuste nejprve nalézt v sekci otázky a odpovědi.

Dovolujeme si vás upozornit, že společnost Zippo nepříjímá do opravy napodobeniny a falzifikáty zapalovačů značky Zippo. Pokud bude servisním střediskem zjištěn falzifikát neoprávněně nesoucí označení Zippo, vyhrazujeme si právo takový výrobek zajistit a podat podnět k šetření Celní správě České republiky.

ZIPPO ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY

Originální náhradní díly k výrobkům značky Zippo nejsou samostatně prodejné. Pokud to bude nezbytné, poškozené součástky vám automaticky vyměníme v servisním středisku v rámci záručního nebo pozáručního servisu. Rádi bychom vás také upozornili, že mimo naše autorizované servisní středisko není nikdo oprávněn náhradní díly nabízet, tím méně prodávat.