Dodací lhůty

Dodací lhůty internetového obchodu Zippo.cz

Standardní dodací lhůta od objednání po doručení zboží je 2 pracovní dny.

Vyřízení objednávky

Běžně odesíláme veškeré objednané zboží v den objednání, nebo následující pracovní den. V případě úhrady bankovním převodem trvá připsání úhrady na náš bankovní účet v pracovních dnech až 48 hodin. Tuto lhůtu je pak nutné k vyřízení vaší objednávky připočíst.

Pokud neobdržíte email potvrzující odeslání Vaší objednávky během dvou pracovních dní následujících po dni vaší objednávky (úhrady), kontaktujte naši zákaznickou linku a ověřte stav objednávky.

Doba dodání

Ačkoliv je obvyklé, že je zboží doručeno do vašich rukou do 24 hodin od odeslání, vždy raději počítejte s dodací lhůtou 2-3 pracovní dny. Na dobu dodání má podstatný vliv kvalita služeb a aktuální vytíženost vámi zvoleného přepravce, kterou internetový obchod Zippo.cz nemůže nijak ovlivnit.

Pokud neobdržíte vaši zásilku do tří pracovních dní po odeslání, kontaktujte vašeho přepravce.

Individuální zakázkové úpravy (personalizace textem)

Pokud využijete automatický webový návrhář a objednáte si zboží se zakázkovou úpravou, objednávky obvykle stíháme vyřídit bez jakéhokoliv zpoždění, tedy do 2-3 pracovních dnů. Je však nutné počítat s tím, že v případě zakázkových úprav vždy požadujeme úhradu předem, což může mít vliv na rychlost vyřízení objednávky. 

Na dodání zboží se zakázkovými úpravami má vliv také sezónní vytížení. V období před vánočními svátky (listopad, prosinec) raději počítejte s delší dodací lhůtou cca 5-7 pracovních dní.

Komerční zakázkové úpravy

Komerční zakázkové úpravy (brandování, zakázkové zdobení vlastními motivy, atp.) většího množství výrobků se vždy prování přímo v USA, proto počítejte s dodací dobou cca 6-8 týdnů od potvrzení objednávky.