Ochrana značky Zippo

Historie značky Zippo se datuje od roku 1932, kdy byl vyroben první Zippo zapalovač. Je nám nesmírnou ctí, že v dnešních dnech je značka Zippo známá prakticky po celém světě. Společnost Zippo investovala značné prostředky do vývoje, výroby a propagace vysoce kvalitních produktů, které jí dovolily stát se celosvětově renomovanou značkou. Z těchto důvodů společnost Zippo důsledně chrání svoji obchodní značku uplatňováním veškerých zákonných prostředků vedoucích k zastavení výroby a distribuce falešných zapalovačů a zboží nesoucího neoprávněně označení Zippo. 

Pravé Zippo zapalovače a ostatní zboží této značky jsou vždy k dispozici v oficiálním internetovém obchodě Zippo.cz, ve značkových prodejnách společnosti ATC distribution s.r.o. a u solidních maloobchodních prodejců. Falešnými zapalovači okrádají podvodní prodejci naše zákazníky léta. Je fakt, že enormní snaha a vynalézavost podvodníků se odráží ve věrných, nicméně nekvalitních kopiích pravých Zippo zapalovačů. Pokud se domníváte, že vám někdo nabízí, nebo jste již koupili falešný Zippo zapalovač, dejte nám prosím vědět. 

Společnost Zippo dále NEPOVOLUJE jakékoliv neautorizované úpravy originálních Zippo zapalovačů a dalších produktů značky Zippo. Aplikace cizích návrhů, emblémů a další svévolné úpravy za účelem dalšího prodeje představují závažné narušení duševního vlastnictví společnosti Zippo, proti kterému se společnost Zippo bude vždy bránit soudně. Bez ohledu na kvalitu zpracování, jakýkoliv prodej nebo nabídku k prodeji neoficiálně upravených výrobků značky Zippo společnost Zippo považuje za porušení své ochranné obchodní známky, která je registrována a chráněna celosvětově a bude požadovat nápravu s využitím všech zákonných prostředků.