Prodejna Praha

Značková prodejna Zippo Praha:

Upozornění:

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci jsou naše prodejny a servis pro osobní návštěvy do odvolání uzavřeny. Odbavování objednávek internetového obchodu, individuální zakázkové výroby a servisních požadavků probíhá bez omezení.

Ve Vestci u Prahy (cca 2km od Prahy, směr Jesenice) najdete značkovou prodejnu Zippo, kde si můžete zakoupit všechny originální výrobky značky Zippo distribuované v České republice. Tato prodejna je koncipována jako velkoobchodní, nicméně na našem showroomu vždy rádi přivítáme veřejnost, které je zde k dispozici kompletní sortiment značky Zippo.

V případě potřeby vám na naší pobočce také můžeme poskytnout základní servis pro benzínové zapalovače, případně zde můžete reklamované zboží odevzdat a po vyřízení opravy naším servisem si je zde zase můžete vyzvednout.

Z provozních důvodů je naše prodejna pro veřejnost standardně otevřena pouze v pondělí od 8:30 do 14:00. Po zbytek týdne se naši obchodní zástupci věnují především velkoobchodním zákazníkům. Pokud vám tento čas nevyhovuje, není nic jednoduššího, než zavolat na tel. číslo 241 734 598, kde si s vámi rádi domluvíme termín návštěvy, který bude lépe vyhovovat vašim potřebám.

Adresa:

ATC distribution s.r.o.
Vestecká 5
25242 Vestec

tel +420 241 734 598
email: praha@atcdistribution.cz

Provozní doba:

PO: 8:30 - 14:00
ÚT: tel. domluva*
ST: tel. domluva*
ČT: tel. domluva*
PÁ: zavřeno

Jak se k nám dostanete:

Autem: z centra Prahy jeďte směrem na Krč (Thomayerova nemocnice, IKEM) odtud po Vídeňské ulici směr Jesenice u Prahy. Ve Vestci u Prahy z Vídeňské ulice odbočte doleva na ulici Vestecká, směr Praha-Hrnčíře. Projedete celý rovný úsek ulice Vestecká (cca 700 m). Naše pobočka se nachází po levé straně (č.p. 5) za autobusovou zastávkou, naproti restaurace u Klimešů. V areálu je k dispozici soukromé parkoviště.

MHD: pohodlně se k nám dostanete i pražskou MHD ze stanice metra Opatov, odkud pojedete autobusem linkou 326 do zastávky Vestec, U Klimešů. Tato autobusová zastávka se nachází přímo před naší značkovou prodejnou.