29012 Zippo Script Collectible

Kód29012
5 245 Kč
ks
Parametry
  • Tvar zapalovačeArmor
  • Povrchová úpravaHigh Polish Rose Gold
  • Typ zdobeníMechanické rytí
  • TémaZippo kolekce
  • Ostatní vlastnostiLimitovaná edice
  • ZárukaDoživotní

Připomínáme si 75. výročí od doby, kdy společnost Zippo MFG začala používat stylizované "psací" logo Zippo. Zapalovač Zippo Script Logo Collectible replikuje ikonický design dobového loga Zippo v luxusním provedení, a to díky naší zdobící technoligii hlubokého frézování Deep Carve, která se objevuje na obou stranách ohromujícího zapalovače se zesílenou schránkou Armor® s povrchem Rose Gold. Tento luxusní sbratelský model je sériově číslován, má unikátní insert s povrchovou úpravou Rose Gold a je označen zvláštní ražbou na dně zapalovače. Dodáváno ve speciální dárkové krabičce.

Dostupnost tohoto modelu je omezená, z celosvětové limitované edice je pro Českou republiku a Slovensko vyhrazeno 10ks. 

 

Před 75 lety vzniklo první stylizované logo společnosti Zippo MFG. K oslavě tohoto výročí přinášíme sběratelský speciál - zapalovač Zippo Script Logo Collectible, který přináší ikonický design dobového loga vyfrézovaném do povrchu zapalovače High Polish Rose Gold. Sběratelský zapalovač je vydán v limitované edici, je navíc doplněn unikátním insertem ve stejné povrchové úpravě, jako schránka zapalovače, zvláštní ražbou a sběratelskou dárkovou krabičkou.

Stejně jako všechny naše benzínové zapalovače byl i tento model vyroben v USA naší jedinou továrnou v pennyslvánském Bradfordu. 


ARMOR® ROSE GOLD

Schránku ze zesíleného kovu v povrchové úpravě Rose Gold zdobí nádherné logo Zippo, které díky hlubokému frézování vytváří výrazný reliéf.

LIMITOVANÁ EDICE

Zapalovač byl vyroben v limitované edici 17500 ks. Každý kus má vlastní sériové číslo. Pro ČR a Slovensko je vyhrazeno 10 ks.

SPODNÍ RAŽBA

Na spodní straně zapalovače je zvláštní ražba určena výhradně pro tento sběratelský model.

SPECIÁLNÍ BALENÍ

Sběratelský zapalovač je dodáván ve speciálním balení určeném pro toto výročí.