doprava zdarma při objednávce nad 1 000,- Kč

27160 James Bond 007™

Kód27160
2 669 Kč
ks
Parametry
  • Tvar zapalovačeArmor
  • Povrchová úpravaAntique Silver Plate
  • Typ zdobeníMechanické rytí
  • TémaHudba a film
  • ZárukaDoživotní

Bez ohledu jak jej pojmenujete - Bond, James Bond, 007 nebo (jestli chcete být záporák) pan Bond - každý zná přitažlivost 007. Tento hluboce rytý motiv 007 na zapalovači Armor® Antique Silver Plate umožní těm, kdo mají dobrý vkus, nosit u sebe kousek Bondova tajemna. Dodáváno v originální dárkové krabičce. 

  • Celokovová konstrukce a větruvzdorný design zajistí spolehlivou funkci ve všech podmínkách

  • Opakovaně plnitelný

  • Vyrobeno v USA s doživotní zárukou na funkčnost

  • Nový zapalovač není naplněn palivem

  • Pro optimální výkon používejte při plnění originální Zippo benzín do zapalovačů

 and James Bond materials © 1962-2019 Danjaq and MGM.
and related James Bond Trademarks are trademarks of Danjaq, LLC. All Rights Reserved.
www.007store.com

 

Made_in_USA
Armor

Zippo zapalovače Armor®

Schránka zapalovačů Armor® je vyrobena z 1,5 násobně silnějšího kovu než je u klasických Zippo zapalovačů bežné. Toto nám umožňuje používat luxusní metody zdobení s variabilní hloubkou, které v povrchu zapalovačů vytváří na omak výrazný reliéf. Řada Armor® tak nabízí jedinečné vzory vytvořené pomocí hlubokého rytí, frézování a sofistikovanou 360° technologií MultiCut.

Zapalovače řady Armor® byly poprvé uvedeny v roce 2005 s povrchovými úpravami z broušené mosazi, borušeného chromu, leštěné mosazi a leštěného chromu. Dnes používáme pro řadu zapalovačů Armor® celé spektrum povrchových úprav. Od běžných Zippo zapalovačů je snadno poznáte podle zvláštního loga Armor® v ražbě na dně zapalovače.

Stejně jako všechny benzínové Zippo zapalovače jsou i všechny modely Armor® vyrobeny v USA naší jedinou továrnou v pennsylvánském Bradfordu.


Vlastnosti:

Schránka Armor®

Schránka Armor® se zaoblenými rohy a víčkem a plochým dnem. Víčko a schránku zapalovače spojuje pant s pěti očky. Schránka je vyrobena z 1,5x silnějšího materiálu, než je u Zippo zapalovačů běžné.

 

Insert

Zapalovače řady Armor® používají větruvzdorný insert se 16-ti otvory v komínku (8 z každé strany), stejný jako běžné Zippo zapalovače.

Spodní ražba

Podle zvláštní ražby na dně zapalovačů Armor® lze jednoznačně ověřit, že se jedná o zapalovače Armor®  se zesílenou stěnou.

Logo Armor®

Všechny zapalovače řady Armor® jsou označeny zvláštním symbolem, které tvoří písmeno A ve štítu pod plamínkem Zippo.