27160 James Bond 007™

Kód27160
2 979 Kč
ks
Parametry
  • Tvar zapalovačeArmor
  • Povrchová úpravaAntique Silver Plate
  • Typ zdobeníMechanické rytí
  • TémaHudba a film
  • ZárukaDoživotní

Bez ohledu jak jej pojmenujete - Bond, James Bond, 007 nebo (jestli chcete být záporák) pan Bond - každý zná přitažlivost 007. Tento hluboce rytý motiv 007 na zapalovači Armor® Antique Silver Plate umožní těm, kdo mají dobrý vkus, nosit u sebe kousek Bondova tajemna. Dodáváno v originální dárkové krabičce. 

  • Celokovová konstrukce a větruvzdorný design zajistí spolehlivou funkci ve všech podmínkách

  • Opakovaně plnitelný

  • Vyrobeno v USA s doživotní zárukou na funkčnost

  • Nový zapalovač není naplněn palivem

  • Pro optimální výkon používejte při plnění originální Zippo benzín do zapalovačů

©2023 Danjaq, LLC and Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc. and James Bond Indicia ©1962-2023 Danjaq, LLC and Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc.and related James Bond Trademarks are trademarks of Danjaq, LLC. All Rights Reserved.
www.007store.com

 

Made_in_USA
Armor

Zippo zapalovače Armor®

Schránka zapalovačů Armor® je vyrobena z 1,5 násobně silnějšího kovu než je u klasických Zippo zapalovačů bežné. Toto nám umožňuje používat luxusní metody zdobení s variabilní hloubkou, které v povrchu zapalovačů vytváří na omak výrazný reliéf. Řada Armor® tak nabízí jedinečné vzory vytvořené pomocí hlubokého rytí, frézování a sofistikovanou 360° technologií MultiCut.

Zapalovače řady Armor® byly poprvé uvedeny v roce 2005 s povrchovými úpravami z broušené mosazi, borušeného chromu, leštěné mosazi a leštěného chromu. Dnes používáme pro řadu zapalovačů Armor® celé spektrum povrchových úprav. Od běžných Zippo zapalovačů je snadno poznáte podle zvláštního loga Armor® v ražbě na dně zapalovače.

Stejně jako všechny benzínové Zippo zapalovače jsou i všechny modely Armor® vyrobeny v USA naší jedinou továrnou v pennsylvánském Bradfordu.


Vlastnosti:

Schránka Armor®

Schránka Armor® se zaoblenými rohy a víčkem a plochým dnem. Víčko a schránku zapalovače spojuje pant s pěti očky. Schránka je vyrobena z 1,5x silnějšího materiálu, než je u Zippo zapalovačů běžné.

 

Insert

Zapalovače řady Armor® používají větruvzdorný insert se 16-ti otvory v komínku (8 z každé strany), stejný jako běžné Zippo zapalovače.

Spodní ražba

Podle zvláštní ražby na dně zapalovačů Armor® lze jednoznačně ověřit, že se jedná o zapalovače Armor®  se zesílenou stěnou.

Logo Armor®

Všechny zapalovače řady Armor® jsou označeny zvláštním symbolem, které tvoří písmeno A ve štítu pod plamínkem Zippo.

Zippo zapalovače Antique

Povrchové úpravy Antique Brass, Silver & Copper byly společností Zippo MFG uvedeny v roce 1994, aby dodaly nový švih staré klasice. Povrchy úplně nových zapalovačů jsou záměrně vytvořeny tak, aby jejich vzhled okamžitě získal starožitnou patinu, která se používáním bude dále obnovovat a měnit. Ihned po vybalení z krabičky tak získáte zcela nový zapalovač s charismatem ostříleného veterána, který používáním a postupnou oxidací časem získá naprosto jedinečný vzhled.

Stejně jako všechny benzínové Zippo zapalovače jsou i modely Antique vyráběny v naší jediné továrně v Bradfordu v USA.


Antique Brass

Povrch Antique Brass je tvořen mosazným základem, který byl uměle stařen leptáním tak, aby zapalovač získal požadovaný starožitný vzhled. Nový zapalovač je chráněn tenkou vrstvou transparentního laku, která brání spontánní oxidaci před prvním použitím zapalovače.

Antique Silver

Povrch Antique Silver je tvořen postříbřeným základem, který byl uměle stařen leptáním tak, aby zapalovač získal požadovaný starožitný vzhled. Nový zapalovač je chráněn tenkou vrstvou transparentního laku, která brání spontánní oxidaci před prvním použitím zapalovače.

Antique Copper

Povrch Antique Copper je tvořen měděným základem, který byl uměle stařen leptáním tak, aby zapalovač získal požadovaný starožitný vzhled. Nový zapalovač je chráněn tenkou vrstvou transparentního laku, která brání spontánní oxidaci před prvním použitím zapalovače.


Upozornění:

Zippo zapalovače s povrchy Antique jsou záměrně vyráběny tak, aby jejich povrch aktivně patinoval a vytvářel dojem intenzivně používaného a silně opotřebeného zapalovače. Oxidace a patinování povrchu jsou záměrnou vlastností zapalovačů Antique a nejedná se o vadu. Rychlost a intenzita patinování může být výrazně ovlivněna stykem s chemikálií vč. paliva, agresivním lidským potem nebo mechanickým opotřebením povrchu. Patinování nemá žádný vliv na funkčnost zapalovače, ovlivňuje pouze jeho vzhled.