Zákaznická podpora

Servis a opravy

 

Společnost Zippo poskytuje ke všem svým výrobkům servisní podporu v síti autorizovaných servisních středisek, ve kterých je realizován záruční a pozáruční servis výrobků značky Zippo. Každý výrobek je v našich servisních střediscích opravován certifikovanými odborníky proškolenými v hlavním servisním středisku společnosti Zippo ve Spojených státech dle standardů společnosti Zippo Manufacturing Company.

 

Pokud je váš výrobek značky Zippo z jakýchkoliv důvodů nefunkční, můžete jej zaslat nebo osobně doručit k opravě na adresu servisního střediska společnosti Zippo v České republice.
 

Autorizované servisní středisko Zippo pro Českou republiku a Slovensko
 


ATC distribution s.r.o.
Gen. Štefánika 40
75002 Přerov


IČO: 26876132
DIČ: CZ26876132

tel.: +420 581 290 050
fax: +420 581 204 564
podpora@zippo.czProvozní doba:

Pondělí 8:00 - 16:00
Úterý 8:00 - 16:00
Středa 8:00 - 16:00
Čtvrtek 8:00 - 16:00
Pátek 8:00 - 16:00


 Zvětšit mapu


K zaslanému výrobku vždy připojte průvodní dopis s popisem vady, vaší zpětnou adresou a telefonním číslem. V případě, že se na váš výrobek nevztahuje doživotní záruka na funkčnost, je nutno rovněž připojit kopii dokladu o zakoupení. Pro usnadnění můžete využít reklamační formulář na našich stánkách. Po vyplnění tohoto formuláře obdržíte do vašeho emailu kopii, kterou můžete vytisknout a zaslat společně s reklamovaným zbožím.

 

Před zasláním výrobku do servisu se prosím ujistěte, zda závada není způsobena např. úbytkem spotřebního materiálu (nedostatek paliva, ohořelý knot, vyškrtaný kamínek, apod...). Možné řešení problému s vaším výrobkem také zkuste nejprve nalézt v sekci otázky a odpovědi.

 

Dovolujeme si vás upozornit, že společnost Zippo nepříjímá do opravy napodobeniny a falzifikáty zapalovačů značky Zippo. Pokud bude servisním střediskem zjištěn falzifikát neoprávněně nesoucí označení Zippo, vyhrazujeme si právo takový výrobek zajistit a podat podnět k šetření Celní správě České republiky.

 

Zippo originální náhradní díly

Originální náhradní díly k výrobkům značky Zippo nejsou samostatně prodejné. Pokud to bude nezbytné, poškozené součástky vám automaticky vyměníme v servisním středisku v rámci záručního nebo pozáručního servisu. Rádi bychom vás také upozornili, že mimo naše autorizované servisní středisko není nikdo oprávněn náhradní díly nabízet, tím méně prodávat.Přihlášení


Zavřít