Zákaznická podpora

Reklamace

Pro urychlení vyřízení reklamací můžete použít tento formulář. Po vyplnění formuláře bude do vaší emailové schránky odeslána kopie vyplněného formuláře, kterou můžete vytisknout a přiložit k reklamovanému zboží.

Reklamované zboží zasílejte na adresu servisního střediska, ATC distribution s.r.o., Gen. Štefánika 40, 75152 Přerov.

Po vyřízení reklamace je zboží zasíláno na adresu specifikovanou ve formuláři kurýrní službou PPL.Prosím, než budete pokračovat s vyplňováním formuláře, ujistěte se, zda závada vašeho zapalovače nemůže být způsobena běžným opotřebením nebo úbytkem spotřebního materiálu. Okamžité řešení vaší závady možná naleznete zde.
 

Na váš benzínový Zippo zapalovač se vztahuje doživotní záruka na funkčnost poskytovaná společností Zippo Manufacturing Company. V rámci této záruky je možné opravit vady, které brání správné a komfortní funkci zapalovače. V rámci doživotní záruky nicméně nelze opravovat zejména poškození výzdoby, povrchu a změnu vzhledu zapalovače způsobenou běžným opotřebením.
 

Pro reklamaci benzínových zapalovačů nemusíte přikládat doklad o nakoupení.
 

 

Prosím, než budete pokračovat s vyplňováním formuláře, ujistěte se, zda závada vašeho zapalovače nemůže být způsobena běžným opotřebením nebo úbytkem spotřebního materiálu. Okamžité řešení vaší závady možná naleznete zde.

 

Na váš plynový zapalovač Zippo se vztahuje doživotní záruka na funkčnost poskytovaná společností Zippo Manufacturing Company. V rámci této záruky je možné opravit vady, které brání správné a komfortní funkci zapalovače. V rámci doživotní záruky nicméně nelze opravovat zejména poškození výzdoby, povrchu a změnu vzhledu zapalovače způsobenou běžným opotřebením.
 

Pro reklamaci kapesních plynových zapalovačů Zippo nemusíte přikládat doklad o nakoupení.
 

Prosím, než budete pokračovat s vyplňováním formuláře, ujistěte se, zda závada vašeho zapalovače nemůže být způsobena běžným opotřebením nebo úbytkem spotřebního materiálu. Okamžité řešení vaší závady možná naleznete zde.

 

Dovolujeme si upozornit, že na výrobky "Víceúčelový zapalovač MPL a Mini MPL" se vztahuje pouze dvouletá spotřebitelská záruka. K reklamovanému výrobku je vždy nutné přiložit doklad o nákupu. Pozáruční servis může být zpoplatněn.

Prosím, než budete pokračovat s vyplňováním formuláře, ujistěte se, zda závada nemůže být způsobena běžným opotřebením nebo úbytkem spotřebního materiálu. Okamžité řešení vaší závady možná naleznete zde.

Dovolujeme si upozornit, že na výrobek "Zippo ohřívač rukou" se vztahuje pouze dvouletá spotřebitelská záruka. K reklamovanému výrobku je vždy nutné přiložit doklad o nákupu. Pozáruční servis může být zpoplatněn.
 captcha image

Kliknutím na "odeslat" vám bude doručena kopie vyplněného formuláře do vaší emailové schránky. Tento email si vytiskněte a zašlete společně s reklamovaným výrobkem na adresu servisního střediska.Přihlášení


Zavřít