Informace

Doručování a poštovné

 

Vaše objednávky lze doručit následujícím způsobem:

 

1. PPL kurýrní služba
 

Zboží zašleme během 3 pracovních dní na dodací adresu zákazníka službou Privátní balík PPL. Kurýr doručí zásilku během 24 hodin od odeslání, před doručením bude adresáta kontaktovat telefonicky a oznámí předpokládaný čas doručení. Zboží je doručováno do rukou adresáta mezi 8. - 21. hodinou.

 

Pokud je dodací adresou adresa právnické osoby (firmy, zaměstnavatele), zásilka bude odeslána prostřednictvím službou Firemní balík PPL. Zboží je doručováno do rukou adresáta mezi 8.-16. hodinou bez předchozího telefonického avíza.

 

O odeslání zásilky jsou zákazníci automaticky informováni emailem, ve kterém je uvedeno identifikační číslo zásilky s možností online sledování na stránkách PPL.

 

Záslané zboží lze v případě doručení kurýrem PPL při převzetí platit hotovostí nebo platební kartou.

 

2. Česká pošta - Balík do ruky
 

Zboží zašleme během 3 pracovních dní na dodací adresu zákazníka službou Balík do ruky. Zásilka je doručena během 24 hodin od odeslání. Před doručením adresát obdrží od České pošty elektronické avízo o dodání zásilky do emailu a mobilního telefonu. Zásilky, které si adresát nepřevezme v místě dodání budou automaticky uloženy na dodací poště.

 

3. Osobní odběr
 

Objednané zboží si můžete rovněž osobně vyzvednout na pobočce firmy ATC distribution s.r.o. v provozních hodinách. Jakmile je zboží připraveno k vzvednutí, zákazník je informován emailem. Při osobním odběru objednaného zboží na pobočkách společnosti ATC distribution s.r.o. lze platit pouze hotovostí.

 

Rezervace objednaného zboží je platná 7 dní od potvrzení objednávky. V případě, že zboží nebude v této lhůtě vyzvednuto, rezervace bude automaticky stornována.

 

4. PPL export - Slovensko
 

Zboží zašleme během 3 pracovních dní na dodací adresu zákazníka na Slovensku službou PPL Export. Zásilka je doručena společností DHL Express obvykle během následujících 2 pracovních dní od odeslání.

 

4. Cena dopravy

 

 1. PPL kurýrní služba: 110,- Kč vč. DPH (objednávky nad 1000,- Kč zdarma)
   
 2. Česká pošta - Balík do ruky: 110,- Kč vč. DPH (objednávky nad 1000,- Kč zdarma)
   
 3. PPL Export - Slovensko: 266,- Kč vč. DPH
   
 4. Osobní odběr: zdarma

   

pozn.: doběrečné je v ceně přepravy

 

 

Důležité upozornění:
 

Při převzetí je adresát povinen zkontrolovat neporušenost obalu. Převzetím zásilky adresát stvrzuje, že zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, je nutné tuto skutečnost oznámit přímo doručovateli. Při zjištění poškození obsahu obsah zásilky až po jejím převzetí a rozbalení informujte přepravce do 2 pracovních dní. V případě zjištění poškození zásilky doporučujeme rovněž pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.Přihlášení


Zavřít